У Луцьку відбувся турнір з баскетболу 3х3 на призи Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом»

У Луцьку відбувся турнір з баскетболу 3х3 на призи Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом»

 

13-го вересня у Луцьку відбувся турнір з баскетболу 3х3 на призи Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». Матчі відбувалися на мультифункціональному майданчику за адресою Глушець 37.

 

Святковий недільний день подарував присутнім чимало цікавих поєдинків. У віковій категорії до 14 років до півфіналів пробилися чотири кращих команди. В першому матчі за вихід у фінал зійшлися «БК Луцьк» – «Рожеві пантери». Впевнену перемогу з рахунком 9:0 святкували перші. В другому півфіналі «Новий Луцьк» обіграв «Їжаків» 9:4. Тим не менш, команда «Їжаки» зуміли дещо покращити собі настрій, перегравши «Пантер» у поєдинку за третє місце.

 

Досить напруженим і малорезультативним видався фінальний поєдинок, в якому з мінімальний рахунком перемогу вирвала команда «БК Луцьк». MVP у цій віковій групі став Федір Мельничук.

 

Матчі серед команд вікової категорії U-18 за своєю напругою, рівнем гри були дуже схожими до поєдинків дорослих команд. Зрештою, низка гравців з цієї вікової категорії грали проти дорослих суперників у турнірах з баскетболу 3х3, які організовувалися у Луцьку, тож мали досвід серйозних протистоянь.

 

У першому півфіналі зійшлися «Комп’ютер» та «Кропива». Цей матч за рівнем учасників, напругою та емоційною складовою був гідним фіналу. В останні секунди ігрового часу «Кропива» зуміла перевести гру в овертайм. «Комп’ютер» знову вийшов вперед, однак дальнє влучання гравця «Кропиви» вивело у фінал саме його команду. В іншому півфіналі команда «Easy» підтвердила свою назву і досить легко переграла «Окуньків» з рахунком 9-3.

 

В грі за «бронзу» кращою була команда «Комп’ютер», яка заслужено перемогла у «втішному фіналі». У фіналі команда «Кропива» впевнено перемогла «Easy» 12-6. MVP турніру став Микола Єфімчук.

 

До присутніх звернулася заступниця голови правління Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Катерина Шкльода: «Сьогодні взяла участь двадцять одна команда. Це дуже круто. Ми будемо і далі підтримувати такі змагання. Всі показали класну гру. Я думаю, що перемогли гідні».

 

«Зростає кількість гравців та якість гри. З кожним роком покращується майстерність. Приємно за цим всім спостерігати. Я дуже радий спостерігати за якісною чоловічою грою. Всіх вітаю, турнір був дуже класний», – заявив головний тренер БК «Старий Луцьк» Володимир Журжій.

 

Переможці та кращі гравці турніру отримали призи та серйозні грошові винагороди від Фонду Ігоря Палиці «Тільки Разом».

 

Призові для категорії U-18

1 місце – 6000 грн.

2 місце – 4000 грн.

3 місце – 2000 грн.

 

Призові для категорії U-14:

1 місце – 4000 грн.

2 місце – 2000 грн.

3 місце – 1000 грн.