«Шабля 3х3»: визначено переможців турніру серед школярів

«Шабля 3х3»: визначено переможців турніру серед школярів

Цими вихідними в Луцьку відбулися змагання серед школярів – «Шабля 3х3», в яких взяли участь спортсмени з 16 загальноосвітніх шкіл. Близько ста юних баскетболістів були поділені на чотири групи по чотири команди в кожній.

За підсумками ігор на груповому етапі визначилися 8 команд, які за принципом плей-офф продовжили боротьбу за перемогу. Пари чвертьфіналістів мали такий вигляд:

  1. “Луцький ліцей № 27” проти «Волинського обласного ліцею з ПВФП імені Героїв Небесної Сотні»;
  2. “Луцький ліцей № 28” проти «ЗОШ І-ІІІ ступенів № 25»;
  3. “ЛНВК ЗОШ І-ІІІ ступенів № 22» – ліцей” проти “Луцька ЗОШ І-ІІ ступенів № 11 – колегіум”;
  4. “ЛНВК № 26” проти “Луцька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 19”

Після групового етапу відбувся «Конкур снайперів» серед всіх учасників заходу. В напружених протистояннях перемогу сенсаційно здобув наймолодший з усіх «снайперів», учень «ЗОШ І-ІІІ ступенів № 19» Ілля Зайчук.

Кожен з чвертьфіналів був напруженим. Особливо варто відзначити матч між “ЛНВК № 26” та “Луцька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 19”, оскільки в кожній з команд лідери показували майстерну гру. Тим не менш, більше командних дій було саме у баскетболістів 19-ї школи, які і святкували перемогу. Зрештою, півфінали завершилися з такими рахунками:

  1. «Волинський обласний ліцею з ПВФП імені Героїв Небесної Сотні» – “Луцький ліцей № 28” – 6:11;
  2. “Луцька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 19” – “ЛНВК ЗОШ І-ІІІ ступенів № 22» — 13:7

Таким чином у «бронзовому» фіналі зустрілися команди школи №22 та військового ліцею. Саме ліцеїсти у безкомпромісній боротьбі і отримали перемогу, здивувавши всіх присутніх жагою до перемоги. А у «золотому» фіналі учні “ЗОШ І-ІІІ ступенів № 19” у напруженій кінцівці вирвали перемогу у гравців з “Луцького ліцею № 28” з рахунком 18:15.

За підсумками турніру організатори нагородили гравців в особистих номінаціях:

«Найкращий нападаючий»:

  • Ігор Сокол («Волинський обласний ліцей з ПВФП імені Героїв Небесної Сотні»)

«Найкращий захисник»

  • Станіслав Уздиган (“Луцький ліцей № 28”)

«MVP» (найцінніший гравець)

  • Микола Єфімчук (“Луцька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 19”

Цей захід відбувся за підтримки благодійного фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», Департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради, а також керівництву міського управління освіти в особі Зиновії Лещенко  та директору Луцького навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 24 – технологічний ліцей” Тетяні Копчак

Традиційно матчі та конкурси під час «Шаблі» проводили гравці та тренери «Старий Луцьк» за безпосередньої участі в організації «мотиватора» багатьох спортивних заходів в Луцьку, представника Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Дмитра Піддубного.

Більше фото – за цим посиланням!

Рекомендовано

Догори
Підтримати