У Луцьку визначили переможців змагань «Шабля 3х3»

У Луцьку визначили переможців змагань «Шабля 3х3»

В четвер, 8 квітня відбулися змагання з баскетболу 3х3 серед школярів 5-8 класів – «Шабля 3х3». В турнірі взяли участь 15 загальноосвітніх шкіл. Таким чином, учасниками змагань стали близько 90 юних баскетболістів.

Команди були поділені на чотири групи – по 4 школи в кожній. Зауважимо, що в одній з груп було 3 команди. Варто зазначити, що цього разу організатори дозволили на загальних положеннях приймати участь команді дівчат 22-ї школи і ця команда виглядала гідно.

За підсумками ігор на груповому етапі визначилися 8 команд, які за принципом плей-оф продовжили боротьбу за перемогу. Отож пари чверть фіналістів мали такий вигляд і закінчилися з такими результатами:

“ЛНВК № 9” – “ЗОШ І-ІІІ ступенів № 25” — 7:2;

“ЛНВК № 26” – “Гімназія №4 ім. М.Левицького” — 3:9;

“ЗОШ І-ІІІ ступенів № 19” – “ЗОШ І-ІІІ ступенів №16” — 6:1;

“ЛНВК ЗОШ І-ІІІ ступенів № 22” (хл.) – “Ліцей № 27” – 9:1.

Після групового етапу відбувся «Конкур снайперів» серед всіх учасників заходу. В напружених протистояннях перемогу здобув наймолодший з усіх учасників, учень «ЗОШ І-ІІІ ступенів № 19» Федір Мельничук .

У всіх чотирьох матчах команди показали хороший рівень майстерності та достатньо цікаву тактичну гру. За підсумками цих матчів визначилися півфіналісти, поєдинки яких завершилися з такими результатами

“ЛНВК № 9” – “Гімназія №4 ім. М.Левицького” — 3:6;

“ЗОШ І-ІІІ ступенів № 19” – “ЛНВК ЗОШ І-ІІІ ступенів № 22» (хл.) – 12:4.

Як і в попередніх матчах, досить хороший баскетбол демонструвала команда Гімназії №4. Після півфінальних протистоянь всіх присутніх цікавило, чи зможуть хлопці з 19-ї школи підтвердити статус фаворитів у протистоянні із несподіваним фіналістом.

В матчі за «бронзу» завжди непоступлива 22 школа так і не змогла вибороти призове місце. Організатори за волю до перемоги також вручили їм заслужені призи. Поєдинок за третє місце закінчився з таким результатом:

“ЛНВК ЗОШ І-ІІІ ступенів № 22” (хл.) – “ЛНВК № 9” – 3:11.

А ось у фіналі було дуже гаряче: суперники обмінювалися результативними атаками. Особливо добре та конкурентно виглядали лідери своїх команд: 19-ї школи – Федір Мельничук та 4-ї гімназії – Арсен Мураль. Переможця змагань визначив дальній кидок на останніх секундах матчу, який влучив Федір Мельничук. Часу на те, щоб відігратися в суперників не залишилося. Матч закінчився з рахунком:

“Гімназія №4 ім. М.Левицького” – “ЗОШ І-ІІІ ступенів № 19” – 11:14.

Отже турнір «Шабля 3х3» закінчився перемогою 19-ї школи.

За підсумками турніру організатори також нагородили гравців і в особистих номінаціях:

«Найкращий нападаючий»Мураль Арсен (“Гімназія №4 ім. М.Левицького”)

«Найкращий захисник»  – Тєрьохін Володимир (“Гімназія №4 ім. М.Левицького”)

«MVP»-найцінніший гравець – Мельничук Федір (“Луцька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 19”)

Варто зазначити, що захід відбувся за підтримки благодійного фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», Департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради, а також завдячуючи керівництву міського відділу освіти в особі Зиновії Лещенко та директора Луцького навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 24 – технологічний ліцей” Тетяні Копчак.

Безпосередні організатори змагань: гравці та тренери БК «Старий Луцьк-Університет» та Дмитро Піддубний задекларували в майбутньому продовжити традицію проведення баскетбольних турнірів вже на літніх майданчиках міста, а також – попросили дітей стежити за анонсами і, звісно, любити баскетбол.

Рекомендовано

Догори
Підтримати