Поступаємося чемпіону в першому передсезонному матчі

12 вересня наша команда зіграла перший поєдинок у рамках підготовки до старту Суперліги.

На майданчику спорткомплексу ВНУ у Луцьку наші хлопці приймали чемпіона минулого сезону – «Дніпро» . Відзначимо, що команда Володимира Коваля раніше розпочала підготовку і до цього провела вже два контрольних матчі.

Старт матчу був не надто результативним, хоча і хайлайтів вистачало. Волиняни захопили лідерство у рахунку і навіть по ходу першої половини матчу мали +7. Втім суперник вчасно увімкнувся і «закамбечив».

Передусім, в складі «Дніпра» варто відзначити Сорочана, який влучив чотири з чотирьох дальніх спроб. Зрештою, на велику перерву команди пішли за трьохочкової переваги дніпрян (38-41).

В третій чверті нашій команді непросто давали набрані очки. Гості ж навпаки зуміли відірватися у рахунку. В «Старого Луцька-Університету» декілька яскравих перформансів видав Маркіз Джексон. По 14 очок набрали і бігмени Тернер та Лесик. Фінальна сирена зафіксувала перемогу «Дніпра» 63:76. Вже через день лучани проведуть контрольний матч проти «Прикарпаття-Говерли».