«Старий Луцьк-Університет» пройшов до чвертьфіналу Кубка України

Старт матчу був за волинянами. Липовцев та Кольченко влучили здалеку. Досить швидко «Старий Луцьк-Університет» оформив непоганий відрив. За рахунку 10:2 Плеханов взяв тайм-аут.

Вдало у гру увійшов Коцько: капітан приніс своїй команді 4 очки. 13 очок Кольченка допомогли підопічним Дмитра Чайковського піти на перерву за хорошої переваги. Чверть завершилася за рахунку 26:13 на користь нашої команди.

В другій чверті суперник активізувався і скоротив відставання. Дейна також непогано увійшов з лави для запасних, заробивши 4 очки. Нікітін та Хохоник були активними у суперника, скоротивши відставання. Покоєнко у відриві зменшив гандикап до 8 очок. З такою різницею команди й пішли на велику перерву 38:46.

Лучанам вдався ривок 8-2 після великої перерви. Швидкий Джексон продовжував приносити проблеми супернику. У лучан дещо знизився відсоток реалізації штрафних. По два гравці суперника були на фол-траблі (Джексон, Томас – Морозов. Нікітін). Перед останньою чвертю «Старий Луцьк-Університет» продовжував лідирувати – 57:70.

На старті останньої чверті наша команда набрала всього 4 очки і багато фолила. Буц та Морозов  не дограли матч через перебір фолів, однак їх команда продовжувала відігравати відставання. Клатч-тайм матчу був нервовим, однак волиняни втримали перемогу 84:83. Найрезультативнішим гравцем матчу став Кольченко (38 очок, 5 підбирань та 5 асистів).