Стейсі Томас зустрівся зі студентами Університету Лесі Українки

Перший в історії нашого клубу американський легіонер Стейсі Томас зустрівся із студентами Волинського національного університету імені Лесі Українки. Захід відбувся 22 лютого в конференц-залі університету.

На зустрічі також були присутні: ректор Анатолій Цьось, головний тренер БК «Старий Луцьк-Університет» Дмитро Чайковський,гравець клубу, студент університету Данило Марків, декан факультету іноземної філології Лариса Макарук, викладачі та здобувачі освіти факультету.

Присутні вшанували загиблих Героїв та заспівали Гімн України.  «Україна – чудова країна з цікавою багатою культурою та хорошими людьми. Мені подобається тут. Я почуваюся в Україні як вдома», – розповів баскетболіст, – резюмував Стейсі. Згодом він розповів про участь у Суперлізі, порівняв європейський та американський баскетбол, пригадав свої студентські роки, поділився враженнями про перебування у Луцьку. Окрім цього, наш гравець відповідав на низку питань студентів.

Ще один гравець «Старого Луцька-Університету» Данило Марків розповів про те, що поєднуватися навчання в університеті та професійний спорт – непросто. Тим не менш, Данилу це вдається. Також він допомагає з адаптацією та комунікацією Стейсі Томасу і Маркізу Джексону.

«Дуже хотілося б, що б молодь знала наших спортсменів, стежила за їх виступами і долучалися до здорового способу життя. Хочеться, щоб ви знали, що в університеті є команда Суперліги, Першої ліги, студентська команда», – заявив головний тренер Дмитро Чайковський.

«Сьогодні відбулася дуже цікава зустріч. Я впевнений, що в нас значно збільшиться кількість вболівальників нашого баскетбольного клубу», – заявив ректор Анатолій Цьось.

Декан факультету іноземної філології Лариса Макарук подякувала клубу за захід. Всі учасники зустрічі отримали сувенірну продукцію та підписалися на клубному прапорі, який відправлять на фронт для фотографа клубу Миколи Лесика.

Рекомендовано

Догори