«Старий Луцьк-Університет» пройшов до «Фіналу чотирьох» Кубка України

Команди розпочали інтенсивно, відповідаючи атакою на атаку. При цьому, вистачало перехоплень і швидких відривів. Знову непогано у гру увійшов Дейна, який приніс нашій команді 6 очок. Два поспіль ефектних проходи Джексона змусили взяти тайм-аут Євгена Мурзіна. «Трьоха» Кабацюри встановила остаточний рахунок чверті 17:17.

Друга чверть розпочалася для нашої команди не надто добре: третій фол Кольченка, помилки при передачах і, зрештою, суперник заволодів перевагою. Дальнє влучання Липовцева та прохід Джексона знову встановили паритет на табло. Зрештою, за рівного рахунку перша половина гри і завершилася – 33:33.

Після великої перерви волинянам вдалося завоювати невеликий гандикап. Після «трьохи» Прозапаса перевага «Старого Луцька-Університету» досягнула шести очок. Господарі трішки активізувалися: Старцев та Чугунов влучили з середньої дистанції, а Кадигроб – здалеку. У волинян влучав Томас. Перед останньою чвертю мінімальна перевага була за нашою командою – 51:49.

Старт останньої чверті краще вдався у підопічних Дмитра Чайковського. За понад п’ять хвилини суперник заробив всього 4 очки, а лучани – 11. Команди подарували ефектний клатч тайм з дальніми влучаннями, проходами та «ендванами». Зрештою,  наша команда була кращою в кінцівці, матч завершився за рахунку 69:64. Найрезультативнішим гравцем матчу став Джексон (21 очко, 5 підбирань).