ВНУ-КДЮСШ-СЛ завоював срібні медалі в третьому турі ЧУ з баскетболу 3х3

 

В Луцьку продовжується трьохденний марафон з баскетболу 3х3. Сьогодні, 29 квітня, відбувся третій тур Чемпіонату України в категорії U-23.

Змагання були присвячені загиблому Герою Михайлу Приступі. Поєдинки відбувалися в обласній ДЮСШ. Відзначаємо, що як і у віковій категорії U-18, в змаганнях було солідне представництво Луцька і БК «Старий Луцьк-Університет» зокрема. Зрештою, дві команди з обласного Волині грали у вирішальних поєдинках.

В фінал пробилися гравці ВНУ-КДЮСШ-СЛ, з гравцями «Старого Луцька-Університету» у складі (Олександр Прозапас, Данило Марків, Віталій Должко та Олександр Тимощук). Їх суперниками була збірна U-21( Олександр Дюпін, Лєв Кошеватський, Нікіта Когут та Максим Сафонов). Відзначаємо, що тренером збірної є наставник нашого клубу Володимир Журжій.

У рівному та напруженому матчі декілька раз змінювався лідер. У підсумку, кінцівку дещо краще провели «збірники», які і здобули перемогу з рахунком 20:15. Саме гравця збірної U-21 Лева Кошеватського визнали MVP серед чоловіків.

В матчі за третє місце також грала луцька команда БК Джип SL (Микола Єфімчук, Роман Снитюк, Богдан Піддубний та Іван Каліщук). Їх суперниками була команда БК Хмельницький. Зрештою, саме хмельничани зуміли завоювати впевнену перемогу 22:5.

У дівчат в фінальному матчі Івано-Франківськ здолав Полтаву 21:9. Третє місце посіли юні баскетболістки з Луцька. MVP туру визнали Ірину Бугайову (Івано-Франківськ).