«Старий Луцьк» не втримав перемогу над «Говерлою»

Олексій Соловйов «вкрав» перемогу у нашої команди.

Суперники розпочали дуже активно, пропонуючи один одному високі швидкості. Левова частина десятихвилинки минула за рівної боротьби. В гостей традиційно сильно виглядали Орленко, Кошовець і Калашніков, які забезпечили своїй команді перевагу в останніх хвилинах чверті. На табло «горіли» 17:24.

Друга чверть розпочалася з влучань Дениса Тюитюнника. Лучани розуміли, що не можна відпускати суперника у відрив. За якусь хвилину Дейна, Співак та Глушко не просто відіграли відставання, а й вивели вперед свою команду. «Говерла» не здавалася і знову встановила власну перевагу на позначці у 6 очок, проте «Старий Луцьк» зумів знайти свої контраргументи. Коцько влучив з лінії штрафних, а Прозапас зі Швагринським не схибили «трьохи». Зрештою, саме дальнє влучання Олександра Прозапаса встановило остаточний рахунок чверті 45:43.

Третя чверть розпочалася з влучань тандему Калашніков-Орленко. В лучан набирав очки «львівський легіон» в особі Тютюнника та Співака. Загалом,обидві  команди заробили за чверть по 20 очок: 65-63 перед вирішальною десятихвилинкою.

Остання чверть стала дуже вдалою для Олексія Соловйова, який, зрештою, і став героєм  поєдинку для вболівальників з Івано-Франківська. Тим не менш, про це згодом. Наша команда завершувала поєдинок без Андрія Співака, який достроково закінчив матч через перебір з фолами. В складі «Старого Луцька» не боявся брати на себе гру Андрій Гуцалюк: гравець нашої команди чимало влучав у вирішальний момент.

Гості володіли перевагою у 4 очка за менш ніж 3 хвилини до завершення чверті. Дейна влучив здалеку, а потім ще й реалізував «ендван». «Говерла» відповіла «трьохою» Тимофійчука. За менш ніж хвилину гості володіли перевагою всього в одне очко. Наша команда зробила серйозну заявку на перемогу: Гуцалюк забив з під кільця: + 1 для Луцька.

Тим не менш, підопічні Павла Піскарьова за три секунди до кінця матчу таки зуміли влучити: переможні очки в активі Соловйова. 82-83 на користь «Говерли». Найрезультативнішим гравцем лучан став Максим Дейна, в активі якого 19 очок. Завтра команди проведуть ще один матч.