«Старий Луцьк-Університет» побореться за чвертьфінал Кубка України (анонс)

Сьогодні наша команда зіграє матч 1/8 Кубка України проти «Запоріжжя».

«Старий Луцьк-Університет» та «Запоріжжя» – команди, які вже не вперше зводить «кубкова» доля. Ще виступаючи у Вищій лізі, наша команда приїздила в місто, яке представляє однойменна команда Валерія Плеханова, однак тоді, все ж, лучани поступилися. Цього разу шансів на усіх у волинян точно більше, однак суперник, надзвичайно потужний і, судячи зі слів головного тренера, добре мотивований.

Переможна серія «Запоріжжя» у Суперлізі складає три поєдинки. Втім ці звитяги дали зелено-білим не так і просто. Команда мала проблеми з побудовою атакувальних дій у зв’язку з травмою основного розігруючого Хохоника. Саме для вирішення цієї проблеми запоріжці підписали Микиту Джеріхова з Дніпра.

Щодо лідерів команди за статистичними показниками, то, окрім згаданого вище Хохоника, варто відзначити Сізова та Нікітіна. «Розуміємо, що для луцького клубу Кубок – це шанс дуже гучно заявити про себе. Тому налаштовуємося максимально», – резюмував перед матчем Валерій Плеханов.

Лучани активно готувалися до кубкового протистояння. Як і суперник, наша команда максимально налаштована на боротьбу і позитивний результат.

Підопічні Плеханова – чудовий «подразник» як для деяких гравців нашого клубу персонально, так і загалом для всього колективу. Це протистояння, без сумніву, виглядає одним з найцікавіших на стадії 1/8 фіналу. Сподіваємося, що передматчеві очікування баскетболісти виправдають на майданчику.

Фінал чотирьох Кубку України пройде в столичному ПС Венето. Дати проведення – 9-10 березня.

Що: Кубок України

Де: м. Івано-Франківськ, манеж КФВ

Коли: 29 лютого, 15:00

Трансляція: Хспорт, Ютуб ФБУ

Рекомендовано

Догори