Зупинити «черкаських» американців, продовжити перемагати: анонс матчу проти «Черкаських Мавп»

Зупинити «черкаських» американців, продовжити перемагати: анонс матчу проти «Черкаських Мавп»

Команда Володимира Журжія спробує продовжити переможну ходу.

«Старий Луцьк-Університет» та «Черкаські Мавпи» зустрічалися у стартовому баблі Суперліги. Тоді лучани були сильнішими. Втім з тих пір в складі черкащан дуже багато змінилося.

Передусім, варто говорити про те, що команда підсилилася низкою виконавців: американцями Лейком та Максвеллом, українцями Липовцевим та Сорочаном. Відбулися зміни і на тренерському містку – нашого суперника очолив молодий, але досвідчений тренер Артем Сліпенчук, який у минулому сезоні тренував «Кривбас».

Вчора Сліпенчук вже встиг здобути першу перемогу на чолі нової команди. Його підопічні здолали «Політехніку-Галичину». Головний вклад в звитягу зробив дует американців. При цьому, Максвелл, який зіграв першу гру за «Мавпи», провів на майданчику всі 40 хвилин без замін, набравши 23 очка. Лейк зіграв на декілька хвилин менше, однак за цей час встиг встановити новий рекорд результативності цього чемпіонату, набравши 41 очко.

Втім ці хлопці зі Штатів не такі і безгрішні. На двох «американський десант» допустив 9 втрат. Відзначаємо і те, що під щитами в Черкас додалося досвіду, кілограмів та м’язів: на підмогу Скірі прибули досвідчений Липовцев та Сорочан. Це ще один аспект, на який, без сумніву, звернуть увагу лучани.

«Старий Луцьк-Університет» нарешті перервав свою безвиграшну серію. Волиняни перемогли «Прикарпаття-Говерлу». Так, поєдинок був дуже непростим, втім наша команда зуміла відіграти відставання в 12 очок і здобути вольову перемогу, а разом з нею і психологічну впевненість та заряд позитиву.

Проти «Говерли» не грав Швагринський, однак лучани зуміли більш ніж гідно зіграти у трьохсекундній зоні, зібравши більше за суперника підбирань та забивши з «фарби» низку очок. За ститистичними показниками в цій грі варто відзначити Рудакова та Коровякова-молодшого, однак «Старий Луцьк-Університет» нарешті показав і хорошу командну взаємодію. Агресивний захист і боротьба на кожному клаптику майданчику – те, що може принести успіх лучанам в звітній грі.

Що: Суперліга Parimatch

Де: Черкаси, ПС «Будівельник»

Коли: 11 січня, 15:00

Трансляція – Хспорт, Ютуб ФБУ

 

Текст – Андрій Мошкун

Рекомендовано

Догори
Підтримати