Визначилися переможці благодійного турніру «Разом до Перемоги»

Визначилися переможці благодійного турніру «Разом до Перемоги»

5 березня відбувся благодійний турнір «Разом до Перемоги», під час якого збирали гроші для СО ЗС «Любарт».

На баскетбольному майданчику зійшлися чотири команди – «Міська влада», «Обласна влада», «Бізнес» та «Збірна Луцька та друзів міста». Кожен з баскетбольних колективів підсилили гравці «Старого Луцька-Університету». Щоправда, команди мали можливість здійснювати «трансфери» і за донат на ЗСУ перекупляти гравців до своїх лав.

В командах були представники керівництва області та міста, бізнесмени, спортсмени, журналісти. Ведучим заходу був шоумен Сергій Абрамчук. Зрештою, суперники зіграли чотири поєдинки – два півфінали, матч за третє місце та фінал.

У підсумку, за результатами вирішальних матчів переможцями стала команда «Міської влади», яка у напруженому поєдинку обіграла своїх колег з «Обласної влади». Матч за «бронзу» також був достатньо конкурентним з великою кількістю «хайлайтів». Фінальна сирена зафіксувала перемогу «Збірної Луцька та друзів міста». В кожній з команд визначили й MVP. Однак головною перемогою турніру стало те, що спільними зусиллями організаторам вдалося зібрати 68008 гривень для потреб наших Захисників.

Захід пройшов у дружній атмосфері. Окрім баскетболу, присутні плели маскувальні сітки, оглянули військові трофеї, купляли сувенірну продукцію, брали участь в атракціоні «Лусни путлєра», ласували солодощами та кавою.

Організатори:  «Старий Луцьк-Університет», управління молоді та спорту Волинської ОДА, департамент молоді та спорту Луцької міської ради та  ГО «Автомайдан».

 

Більше фото – незабаром у нашому Фейсбуці!