Влада та бізнес зіграли благодійний матч із військовослужбовцями

Влада та бізнес зіграли благодійний матч із військовослужбовцями

У Луцьку представники місцевої влади та бізнесу об’єдналися задля того, аби зіграти з командою військових 204-ї Севастопольської бригади тактичної авіації імені Олександра Покришкіна в баскетбол. Благодійний матч відбувся 22 грудня в приміщенні ОДЮСШ.

Як і годиться на спортивних дійствах, все розпочалося з розминки. Після цього стартувала офіційні церемонія відкриття, під час якої перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук висловив переконання, що подібні заходи обов’яково наближають Перемогу. Окрім нього, до вітального слова запрошували президента БК «Старий Луцьк-Університет» Олексія Мельника, депутата Волинської обласної ради Андрія Бокоча та в.о. директора ОДЮСШ Дмитра Піддубного.

Зрештою, розпочалася гра, на яку команди вийшли у спеціальній формі, підготовленій організаторами. На старті поєдинку лідерство захопила збірна влади та бізнесу, втім військові не знітилися і таки знайшли свою гру. Команда 204-бригади захопила лідерство і завоювала перемогу. Тим не менш, немає сумнівів, що у підсумку перемогла таки дружба.

Під час заходу організатори розіграли ігрові майки гравців «Старого Луцька-Університету». Загалом під час заходу вдалося зібрати 15643,80 грн та 100$. Президент БК «Старий Луцьк-Університет» Олексій Мельник подвоїв суму, зібрану під час заходу, пожертвувавши 20 тисяч гривень. Всі кошти організатори передали команді 204-ї Севастопольської бригади тактичної авіації імені Олександра Покришкіна.

Окрім цього, віце-президент БК «Старий Луцьк-Університет» Дмитро Чайковський вручив команді військових два баскетбольних м’ячі, побажавши їм продовжувати тренування у спорті, а головне – Перемоги!

 

Рекомендовано

Догори
Підтримати