«Старий Луцьк-Університет» здобув вольову перемогу над «Політехнікою-Галичиною»

Лучани в непростому поєдинку перемогли галичан.

На старті матчу непогано виглядав Томас: Стейсі влучив чотири спроби з лінії штрафних і зібрав декілька підбирань. Втім – суперник вийшов вперед в рахунку і лідирував протягом левової частини першої чверті.

Галичани більшість очок заробили з трьохсекундної зони, а лучани – з лінії штрафних. Непогано в гру увійшов Коровяков. Саме його «базер» встановив остаточний рахунок десятихвилинки –  15:16 на користь суперника.

Протягом короткого проміжку часу Мусієнко «виписав» супернику два блош-шоти, однак в Антона було 3 персональних фоли. В нашої команди непогано летіло здалеку.

Навіть після влучань Ходова «Старий Луцьк-Університет» зумів повернути собі лідерство в рахунку – чудовий базер вдався Прозапасу, який влучив 4 з 6 «трьох».

Третю чверть класно розпочав Томас: набрані очки, блокшоти і передачі – Стейсі вдавалося практично все. Наша команда оформила непоганий відрив, втім згодом лучани помилялися у простих ситуаціях і дещо розгубили свою перевагу:  57:53 на користь Луцька перед останньою чвертю.

В останній десятихвилинці Томас отримав 5 фол. Американці Львова зробили свою справу і повернули лідерство свої команді. Втім наші хлопці не опустили руки: важливі очки для лучан здобули Прозапас, Мусієнко та Коровяков. У підсумку, 78:73 – перемога «Старого Луцька-Університету».

Відразу декілька гравців нашої команди відзначилися хорошими статистичними показниками: Прозапас (25 очок), Коровяков (17 очок, 8 підбирань, 5 асистів), Томас (14 очок, 7 підбирань), Мусієнко (8 очок, 9 підбирань, 10 асистів + 4 блок-шоти).