«Старий Луцьк-Університет» втримав перемогу над «Політехнікою-Галичиною»

Лучани здобули дуже важливу перемогу.

Старт матчу у виконанні лучан був потужним: ривок 13-1 дав для нашої команди непоганий гандикап. При цьому, впевнено грав Стейсі Томас. Втім його співвітчизник Нельсон також не гаяв часу і дав можливість своїй команді наблизитися в рахунку. Двічі здалеку влучив Мусієнко, Коцько набирав очки у проході. Галичани не знітилися і зусиллями високих скоротили відставання – 20:17.

В другій десятихвилинці продовжували бути активними капітан лучан Коцько та американець Нельсон у суперника. Непогано у гру увійшов Бедлінський. Наші баскетболісти програвали свій щит і давали супернику додаткові шанси на атаку. «Трьоха» від Алтухова встановила остаточний рахунок чверті 41:34.

Старт третьої чверті був рівним, однак вчасно увімкнувся Коцько: 5 очок від нього і тайм-аут від Зубрицького. Втім капітан був нестримним, влучав і віддавав асисти, перевага волинян знову досягнула 13 очок. А завершення чверті у виконанні «Старого Луцька-Університету» було просто чудовим – дві «трьохи» від Прозапаса та Марківа. Як наслідок – 70:49.

В останній чверті вистачало фолів. Галичани почали скорочувати відставання – Дмитро Чайковський взяв тайм-аут. Атакувальний порив «політехівців» дещо впав, втім і наша команда влучала мало. Тим не менш, цього вистачило для перемоги. Фінальна сирена зафіксувала перемогу нашої команди 79:70. Найрезультативнішим у складі «Старого Луцька-Університету» став Володимир Коцько (21 очко, 6 асистів).