«Старий Луцьк-Університет» втретє в сезоні обіграв «Запоріжжя»

Наша команда здобула п’яту перемогу в Суперлізі.

Старт матчу був за командою Володимира Журжія. Волиняни лідирували з рахунком 2:9 – Дмитро Щеглінський взяв тайм-аут. В «Старого Луцька» п’ять очок заробив Рудаков, чотири – Євген Коровяков.

Запоріжжя «розкочегарилося» і зрівняло рахунок. Тепер вже тайм-аут взяв головний тренер лучан. Наші хлопці часто фолили, а суперник влучав з лінії штрафних. За підсумками десятихвилинки лідирував суперник 21:17.

Друга чверть розпочалася з дальнього влучання Рудакова. Десятихвилинка була конкурентною, однак суперники обмінювалися не лише набраними очками, але й помилками. Волиняни повернули лідерство, а згодом знову віддали його Запоріжжю. Чверть була малорезультативною і під її завершення зусиллями Коровякова волиняни знову повели в рахунку 32:30.

Третю чверть перервала повітряна тривога. Додатковий відпочинок стимулював активність та результативність команд. Євген Коровяков заробив четвертий фол. Традиційно багато влучав та підбирав Рудаков, в Запоріжжя найбільше забивав Морозов. Перед останньою чвертю мінімальною перевагою володіла наша команда 52:51.

На старті четвертої чверті двічі здалеку влучив Прозапас. Панфілов та Рудаков також влучали, волиняни збільшили свою перевагу. Морозов та Євген Коровяков достроково завершив гру через перебір фолів. Після вдалого проходу Коцька перевага «Старого Луцька» становила 11 очок. Після цього було очевидно, що лучани перемогу не віддадуть. В підсумку,  73:63 – перемога «Старого Луцька-Університету». В нашій команді гру з «дабл даблом» вкотре завершив Рудаков (15 очок та 18 підбирань).