«Старий Луцьк-Університет» втратив перемогу над «Київ-Баскетом»

Команда Володимира Журжія поступилася в овер-таймі.

Зі стартових хвилин поєдинку суперники не вражали високою результативністю, втім демонстрували агресивний баскетбол з великою кількістю боротьби. Як свідчення цього, багато фолів в обох командах. Столичні гравці заволоділи лідерством в рахунку, однак лучани увімкнули. Зокрема, вдало в гру увійшов Бедлінський. Десятихвилинка закінчилася мінімальною перевагою киян – 12:13.

Друга чверть у «Старого Луцька» вийшла результативнішою. Коцько заробив для лучан 6 очок поспіль, здалеку влучив Коровяков, тим же відзначився Бедлінський. У гостей непогано виглядав Заплотинський. Команда Володимира Журжія ситуативно вдало захищалася і зуміла піти на велику перерву за хорошого гандикапу – 30:21.

Після великої перерви підопічні Холопова забігали швидше, втім і лучани не відставали. Десятихвилинка пройшла у рівній боротьбі. Команди протягом чверті заробили по 14 очок. Перед останньою десятихвилинкою зберігалася дев’ятиочкова перевага господарів.

Кісільчук і Мусієнко дуже швидко скоротили відставання своєї команди фактично вдвічі. Втім Коцько, як і годиться капітану, здобув декілька важливих очок для «Старого Луцька». Тим не менш, наша команда за 10 хвилин заробила лише 9 очок, а Заплотинський з лінії штрафних перевів гру в овер-тайм.

У вирішальній п’ятихвилинці вистачало помилок та драматизму. Спочатку Мусієнко влучив «трьоху», а згодом Коцько не схибив фантастичний «базер», коли лишалося трішки більше секунди ігрового часу. Тим не менш, судді після челенджу все ж не зарахували цю спробу. Як наслідок, 58:61 – перемога «Київ-Баскета». В господарів відзначаємо Коцька (14 очок та 6 астистів).