«Старий Луцьк-Університет» вперше в сезоні поступився «Запоріжжю»

Лучани програли супернику у Києві.

Наша команда відкрила рахунок в матчі, однак згодом в лучан з’явилися невимушені втрати. Як наслідок, Тельчаров, Буц та Морозов приносили своїй команді набрані очки і забезпечили непоганий відрив в рахунку.

У волинян активними діями виділявся Євген Коровяков. «Старий Луцьк-Університет» недорахувався низку очок з лінії штрафних. Непогано в гру увійшов Алтухов, який заробив п’ять очок. Чверть завершилася перевагою підопічних Щіглинського 19:16.

На старті другої чверті наша команда впритул наблизилася в рахунку до суперника, а згодом і вийшла вперед. Однак Запоріжжя швидко повернуло собі статус кво. За рахунку 29:27 Володимир Журжій взяв тайм-аут. Номінальні господарі майданчика часто фолили, Морозов отримав четвертий фол. Тим не менш, суперник втримував лідерство 34:31.

Після великої перерви Запоріжжя збільшило свою перевагу до 9 очок. Володимир Журжій взяв тайм-аут. Морозов та Буц продовжували збільшувати перевагу своєї команди. Морозов дуже швидко отримав і п’ятий фол. Волиняни з перманентним успіхом влучати штрафні кидки. Команда Дмитра Щіглинського лідирувала і перед останньою чвертю 53:44.

Старт четвертої десятихвилинки був за нашою командою, яка вдвічі скоротила відставання в рахунку. Тренер суперника взав тайм-аут. Прозапас влучив «трьоху» та штрафний, а Коцько – у проході: «Старий Луцьк-Університет» вийшов вперед у рахунку. Однак суперник швидко повернув собі лідерство і більше його не віддавав. 71:62 – перемога Запоріжжя. В складі лучан найрезультативнішим був Коровяков (14 очок, 6 підбирань та 5 асистів).