«Старий Луцьк-Університет» вдруге в сезоні переміг «Прикарпаття-Говерлу

Наша команда здобула дві перемоги в трьох матчах «баблу» у Черкасах.

Старт матчу від нашої команди був потужним: волиняни заволоділи перевагою у рахунку, реалізувавши всі свої кидки і щільно граючи в захисті. За рахунку 13:4 Євген Мурзін взяв тайм-аут. Впевнено гру розпочав Кольченко, влучивши 3 дальні спроби, непогано виглядали Коцько та Джексон. Загалом же стартова чверть була за Луцьком – 26:17.

У другій чверті в « Старого Луцька-Університету» розпочалися проблеми в атаці і збільшилася кількість втрат. Суперник скорочував відставання, впевнено грав Лесик, який переважав наших бігменів у трьохсекундній зоні. Перед великою перервою «Прикарпаття-Говерла» скоротило відcтавання до мінімуму – 37:35.

Після перерви суперник зрівняв рахунок, однак наша команда вчасно активізувалася і знову вийшла вперед. Варто відзначити активні дії Джексона, який асистував і влучав свої спроби. У команди з Івано-Франківська очки набирав той же Лесик, завдяки його впевненим діям у фарбі суперник втримав відрив нашої команди – 54:50.

Волиняни на старті четвертої десятихвилинки збільшила перевагу в рахунку: двічі непогано спрацювала зв’язка Джексон-Томас. Команда з Прикарпаття кинула всі сили на те, аби відігратися, однак не «Старий Луцьк-Університет» довів матч до перемоги – 71:65. По 18 очок в складі нашої команди здобули Кольченко та Джексон.