«Старий Луцьк-Університет» в останній атаці завоював перемогу над «Черкаськими Мавпами»

Старт матчу був за лучанами. Впевнено гру почав Томас, набравши 6 очок. Після влучання здалеку від Кольченка волиняни заволоділи перевагою у 8 очок. «Мавпи» активізувалися. Під час останньої хвилини чверті суперник встиг вийти вперед, однак Коцько повернув лідерство нашій команді – 22:21.

Друге чверть також розпочалася за рівної гри. Жодна з команда не змогла оформити комфортний гандикап. Лучани лідирували за підбираннями, втім більше втрачали мʼяч. Агафонов і Томас раз за разом сходилися в очних дуелях і бігмен лучан виглядав доволі непогано на фоні іменитого та досвідченого опонента. На велику перерву суперники пішли за мінімальної переваги волинян – 38:37.

Після перерви суперник вийшов вперед. Два влучання здалеку принесли шестиочковий гандикап «Черкаським Мавпам». «Старий Луцьк-Університет» зумів не дати черкащанам втекти у відрив і навіть трішки скоротив відставання – 58:55.

В четвертій чверті волиняни завдяки «трьохам» Прозапаса та Дюпіна повернули лідерство. Агафонов отримав пʼятий фол. Черкащан це лише розізлило і вони знову вийшли вперед. Дуже вчасно нашій команді п’ять очок приніс Кольченко. За півтори хвилини до кінця четвертої чверті рахунок був рівним. І у вирішальній атаці Олександр Кольченко взяв на себе ініціативу та в проході приніс перемогу Луцьку.

Фінальна сирена зафіксувала перемогу волинян 76:74. У нашій команді відзначаємо Томаса (25 очок та 8 підбирань) та Кольченка (17 очок, 8 підбирань та 5 асистів).