“Старий Луцьк-Університет” в напруженому матчі поступився “Черкаським Мавпам”

Волиняни змагалися до останнього, однак не зуміли перемогти.

Стартові хвилини матчу пройшли в рівній боротьбі з невеличкою перевагою нашої команди, яка захопила лідерство в рахунку. Лучанам було важко у боротьбі з височенним Скірою, але волиняни не здавалися. Зрештою, в другій половині чверті черкащани вирівняли рахунок. Лучани активізувалися і забрали кінцівку – 12:18 за підсумками чверті.

На старті другої чверті команда Сліпенчука зуміла відіграти відставання. Суперники не хотіли відпускати один одного у відрив. У волинян 10 очок в свій актив записав Коцько, низку важливих атак реалізував і Панфілов. Максвел та Кузнецов забезпечили міні-ривок своїй команді: 33-30 перед великою перервою.

На старті третьої чверті наша команда швидко повернула собі лідерство, однак ненадовго. Бедлінський отримав четвертий фол. Черкащана «виїжджали» за рахунок Максела, який заробляв очки для своєї команди. Скіра часто виходив на лінію штрафних, лучани ж виконали втричі менше штрафних кидків. Глушко дуже вчасно приніс лучанам 5 очок, здалеку влучив і Дейна. Перед останньою чвертю на табло був рівний рахунок 49:49.

Суперники відповідали один одному результативними діями. Липовцев влучив дальній кидок, одноклубники підтримали атакувальний порив і забезпечили собі відрив в рахунку. Володимир Журжій взяв тайм-аут. Коцько і команда грали до останнього, втім відновити статус кво не змогли. Фінальна сирена зафіксувала перемогу суперника 74:67. В нашій команді найрезультативнішим став Коцько (26 очок та 7 підбирань)