«Старий Луцьк-Університет» в конкурентному матчі поступився «Дніпру»

Лучани нав’язали боротьбу іменитому супернику, але не змогли перемогти.

Наша команда провела цей поєдинок без одного з лідерів – Олега Рудакова. Господарі майданчика розпочали гру дуже впевнено. Передусім, варто відзначити Вільховецького та Бондарчука, які забили низку очок у проходах. Інколи – це вдавалося зробити і з «ендваном». Наша команда дуже багато дозволяла супернику в захисті: за підсумками першої чверті на табло «горів» рахунок 31:18.

Друга чверть у підопічних Володимира Журжія вийшла набагато краще. В лучан «полетіло» здалеку. 50 відсотків реалізації дальніх спроб – влучання Прозапаса, Панфілова та Алтухова дозволили «Старому Луцьку» скоротити гандикап.

На майданчику вирувала справжня чоловіча боротьба і чимало емоцій. Бедлінський отримав четвертий фол, а Тимофєєнко і взагалі один за одним записав до свого пасиву технічний та неспортивний фол, завершивши матч. Наші хлопці скоротили відставання всього до одного очка – 45:44.

Після дальнього влучання Бедлінського волиняни вийшли вперед, однак в наступній атаці наш бігмен заробив п’ятий фол. Господарі швидко повернули собі лідерство завдяки вдалим діям Тарасенка, який поряд з Бондарчуком часто брав на себе лідерські функції.

В «Старого Луцька» були свої контр-аргументи у вигляді вдалих дій Коровякова та «трьох» Марківа. При рахунку 69-68 гру перервала повітряна тривога. Після відбою трішки результативнішими були господарі – 73:70.

На старті останньої чверті лучанам важко вдавалися набрані очки. Як і годиться капітану, часто ініціативу в свої руки брав Коцько. Наша команда знаходилася на відстані кількох результативних атак. Підопічні Володимира Коваля двічі поспіль влучили з периметру і як не намагалися наші хлопці, але камбек у них так і не вийшов. В підсумку, перемога господарів 97:94. В нашій команді найрезультативнішим став Євген Коровяков (14 очок, 8 підбирань та 8 асистів).