«Старий Луцьк-Університет» у напруженому матчі поступився «Черкаським Мавпам»

Наша команда не змогла перемогти одного з лідерів чемпіонату.

На старті матчу черкащани заволоділи лідерством, реалізувавши свою перевагу у габаритах. Волиняни намагалися не відставати, традиційно активним був Коцько, декілька очок нашій команді приніс Панфілов, «трьоху» влучив Мусієнко. Однак суперники були влучнішими у першій чверті, їх перевага перевалила за позначку 10+. Зрештою, 17:31 за підсумками першої чверті.

Вдало у гру увійшли Коровяков та Бедлінський. У волинян «полетіло» на початку другої чверті. Лучани скоротили відставання до 1 очка, однак «Мавпи» дуже швидко влучили два дальніх кидки. Загалом, у першій половині матчу суперники багато влучали здалеку, а на велику перерву лучани та черкащани пішли за рахунку 39:46.

Після великої перерви «Черкаські Мавпи» вийшли дуже зарядженими та мотивованими. Бігмени Новіков та Агафонов продовжували грати дуже потужно. Перевага команди Сліпенчука зростала, на жаль, у наших хлопців гра в атаці не виходила. Перед останньою чвертю на табло «горів» рахунок 45-67.

В останній чверті волиняни не вивішували «білий прапор». Наша команда намагалася відіграти відставання. Активно у «фарбі» грав Томас, декілька очок волинянам приніс Коровяков. На жаль, спроби здалеку, які могли наблизити нашу команду до камбеку, були невлучними. Фінальна сирена зафіксувала перемогу «Черкаських Мавп» 63:75. В нашій команді найрезультативнішим став Томас (13 очок).