«Старий Луцьк-Університет» у конкурентному поєдинку поступився «БІПі»

Поєдинок розпочався не надто результативно. Волиняни вийшли вперед в рахунку, однак суперник не дозволяв нашій команді втекти у відрив. Зрештою лучани та одесити обмінялися лідерством. Остаточний рахунок десятихвилинки на користь своєї команди встановив Кадигроб 16:15.

На старті другої чверті Мусієнко повернув лідерство волинянам. Панфілов також не схибив здалеку. Здавалося, + 4 стануть почином для збільшення гандикапу, однак Льюїс та Шашков повернули статус кво для своєї команди. «БІПа» вирвалася вперед у рахунку. «Перестрілка» дальніми влучаннями суттєво не змінила рахунок на табло – на велику перерву лідером пішла команда з берегів Чорного моря 36:32.

В третій чверті Томас та Коровяков зуміли дещо скоротити міні-відрив «БІПи», вчасно влучили Прозапас та Панфілов. Та й загалом волиняни грали впевнено. Наша команда зуміла двічі зрівняти рахунок. Одесити знову вийшли вперед, однак перед великою перервою суперник володів мінімальною перевагою 54:53.

В четвертій десятихвилинці у «Старого Луцька-Університету», на жаль, не виходила гра в атаці. За чверть вдалося здобути всього 7 очок. Суперник не дав шансу на позитивний результат – 68:60. Найрезультативнішим в складі лучан став Є.Коровяков (11 очок).