«Старий Луцьк-Університет» у конкурентному матчі поступився «Київ-Баскету»

В матчі проти киян наша команда грала без Кольченка, який у вчорашній грі був найкращим «скорером». Суперник швидко здобув непоганий гандикап (8:0), однак влучання Томаса та п’ять очок Липовцева дещо скоротили відставання. Тим не менш. Команда Забірченка, як і у вчорашньому матчі проти «Мавп», була дуже переконливою і за рахунку 15:7 Дмитро Чайковський був змушений взяти тайм-аут.

У Луцька в гру непогано увійшов капітан Коцько, а в команди Забірченка традиційно багато влучав Байнум. Волиняни програвали підбирання та й загалом не змогли «закамбечити» у стартовій чверті – 13:20.

На старті другої чверті лучани скоротили відставання до 2 очок. Вдало у гру увійшов Дейна, не схибив здалеку Марків – Дмитро Забірченко взяв тайм-аут. Дві швидкі атаки і завершення Джексона та Прозапаса вивели вперед «Старий Луцьк-Університет». Втім «Київ-Баскет» все ж повернув собі лідерство – 32:30 на користь суперника.

Після великої перерви команди обмінювалися лідерством, відповідаючи одна одній набраними очками. Луцьк дещо покращив ситуацію з підбираннями. Дейна та Коцько подарували + 5 нашій команді, однак у суперника знайшлася відповідь – 46:47.

Останню чверть краще розпочали столичні баскетболісти. Томас отримав п’ятий фол, суперник провів найрезультативнішу десятихвилинку, збільшивши свій доробок на 21 очко. Лучанам же навпаки в останній чверті набрані очки давалися важче. Зрештою, 62:68 – поразка нашої команди у конкурентному матчі. Найрезультативнішим у складі «Старого Луцька-Університету» з 12 очками став Томас.