«Старий Луцьк-Університет» у конкурентному матчі поступився Дніпру

«Старий Луцьк-Університет» у конкурентному матчі поступився Дніпру

Команда Володимира Журжія гідно протистояла більш досвідченим та іменитим опонентам, але не змогла перемогти.

Після прикрої поразки у Львові лучани намагалися взяти реванш у Дніпра. Тренери зуміли налаштувати своїх підопічних на боротьбу. Разом з тим, незважаючи на повернення до ростеру Євгена Коровякова, у гостей були кадрові проблеми.

Відзначаємо дебют у Суперлізі місцевого вихованця Віталія Должка, який досить непогано протистояв більш габаритним опонентам. Загалом, наша команда провела гру гідно. На старті матчу гості ситуативно лідирували в рахунку, але Закурдаєв та Тарасенко вивели вперед свою команду.

Лучани демонстрували характер і не здавалося. Коцько, Коровяков та Рудаков вели волинян за собою. Однак більш досвідчені гравці Дніпра в кожній з чвертей, за винятком останньої, в якій суперники набрали рівну кількість очок, були трішки результативнішими.

Підопічні Володимира Журжія до останнього були в грі. Втім дніпряни на чолі із Закурдаєвим, який був кращим у своій команді, не дали нашим хлопцям шансів на камбек. У потрібний момент в команди Коваля полетіло здалеку.

У підсумку, 92:79 – перемога Дніпра. В складі гостей найрезультативнішим був Коцько (20 очок та 6 підбирань). Завтра лучани зіграють проти столичного «Будівельника», завершуючи цим матчем перше коло Суперліги.

 

Рекомендовано

Догори
Підтримати