«Старий Луцьк-Університет» програв лідеру Суперліги

Наша команда не зуміла створити сенсацію.

Зі старту поєдинку кияни вийшли вперед завдяки 4 очкам від Конєва. Коцько та Рудаков вивели вперед волинян. Згодом була «перестрілка» Коровякова та Приймака, які заробляли очки для своїх команд. Зрештою, підопічні Дмитра Забірченка повернула собі лідерство. Лучани часто втрачали м’яч і відпустили свого суперника у невеликий відрив 12-18.

За другу чверть наша команда заробила всього 5 очок. В луцьких баскетболістів геть нічого не виходило в атаці – чимало браку і поспішних рішень. «Будівельник» зумів оформити солідний гандикап,  переважаючи нашу команда майже за всіма ключовими компонентами. Перед великою перервою кияни лідирували з рахунком 17-35.

Після перерви суперник так і не дав шансу лучанам наблизитися в рахунку. 8 очок поспіль «Будівельнику» приніс Буренко. Загалом, в команди Забірченка досить непогано летіло здалеку. Бігмени Сандул та Нікітін також не пасли задніх, збільшуючи перевагу своєї команди – 27-59 на користь киян.

В останній десятихвилинці лучани декілька раз влучили здалеку. Втім «Будівельник» на класі довів гру до перемоги. Свої хвилини в матчі отримали й молоді гравці «Старого Луцька». В підсумку, фінальна сирена зафіксувала перемогу лідера чемпіонату – 46-77. Найрезультативнішим в нашій команді став Коровяков (11 очок та 4 підбирання).