«Старий Луцьк-Університет» програв лідеру чемпіонату

Старт матчу був рівним. Лучани непогано атакували, виділявся капітан Коцько. Втім суперник ближче до середини чверті заволодів перевагою у рахунку. Вдало у гру увійшов Тарасенко. Десятихвилинка завершилася перевагою Дніпра 18:9.

Друга чверть в нашої команди вдалася найкраще. Волиняни зуміли відповідати супернику своїми результативними атаками. Після «данку» Томаса, проходу Коцька та «трьохи» Прозапаса відставання «Старого Луцька-Університету» скоротилося до 5 очок. Тим не менш, останнє слово в чверті було за суперником – два влучання здалеку і 35:25 перед великою перервою.

В другій половині матчу команда Володимира Коваля не залишила шансів лучанам. В третій чверті наші хлопці зуміли набрати всього 3 очки, гра в атаці зовсім не вдавалася. Тимофеєнко і компанія збільшили свою перевагу.

В останній чверті «Дніпро» лише закріпив свою впевнену перевагу. Як наслідок, 76:39 на користь суперника. У лучан найрезультативнішим з 10 очками став Коцько. Завтра БК «Старий Луцьк-Університет» зіграє проти «Кривбасу».