«Старий Луцьк-Університет» програв «Київ-Баскету»

Волиняни поступилися столичному клубу.

Старт матчу був достатньо рівним. Дюпін дуже швидко отримав три фоли. В суперника впевнено виглядали Заплотинський і Хаймон, які домінували у трьохсекундній зоні. Наша команда дозволяла «Київ-Баскету» зібрати чимало підбирань і, як наслідок, кияни заробляли очки другого шансу. Підопічні Холопова втекли у солідний відрив, який перевалив за 10 очок. Чверть закінчилася за рахунку 15:28.

На старті другої десятихвилинки наша команда дещо скоротила відставання. Впевнено у гру увійшов Алтухов, влучав Бедлінський. Той же Ілля та Стародуб у суперника отримали по третьому фолу. Ривок 8:0 від нашої команди дещо скоротив відставання, волиняни влучили 6 з 10 дальніх спроб. При цьому, Прозапас набрав 14 очок. Втім кияни зібралися і знову збільшили гандикап – 41:54.

Після великої перерви «Старий Луцьк-Університет» виглядав не найкращим чином. Наша команда за чверть здобула всього 10 очок: дії в атаці суттєво розлагодилися, дальні кидки не приносили результату. Перед останньою чвертю перевага суперника становила 19 очок – 51:70.

Столична команда, яка грала доволі обмеженим ростером, не дозволяла лучанам наблизитися в рахунку. У підсумку, поразка з рахунком 66:90. Найрезультативнішим в нашій команді з 16 очками став Прозапас. Завтра «Старий Луцьк-Університет» зіграє проти «Черкаських Мавп».