«Старий Луцьк-Університет» програв «Черкаським Мавпам» в Києві

Лучани невдало провели першу гру баблу.

На старті матчу в нашої команди вистачало помилок. Десятихвилинка в підопічних Володимира Журжія вдалася не найкращим чином: нереалізовані штрафні, помилки при передачах та фоли в атаці. До того ж три фоли в свій пасив записав Дейна. В «Мавп» потужно виглядав Липовцев, який заробив 9 очок. Як наслідок – подвійна перевага Черкас 24:12.

В другій чверті волиняни дещо скоротили різницю в рахунку. Здалеку влучав Прозапас, «трьоху» в свій актив записав і Марків. Щоправда, продовжувалася проблема з фолами – по три в своєму пасиві мали ще й Бедлінський та Коцько. В команди Сліпенчука очки здобував Максвел. Волинянам вдалося дещо скоротити відставання –  39:31.

Після великої перерви суперник збільшив перевагу. В лучан непогано в гру увійшов Ігор Федчук, який заробив 4 очки поспіль, очки здобували й Коровяков та Прозапас. Протягом левової частини чверті трималася різниця в 12 очок. В третій чверті четвертий фол отримав Дейна. Перед останньою десятихвилинкою рахунок був на користь суперника – 61:48.

Четверта чверть розпочалася з того, що команди обмінювалися результативними діями. Здалеку влучив Дейна, Марків реалізував штрафні. Різниця скоротилася до 6 очок, але не надовго. Згодом суперник вже не дозволяв Луцьку наблизитися в рахунку. В підсумку, поразка 85:66. Найрезультативнішим в складі лучан став Олександр Прозапас (12 очок).