«Старий Луцьк-Університет» поступився у Львові

Почався матч із влучної трьохи Прозапаса та влучання з-під кільця Дейни. Господарі здійснили камбек завдякий Полюляку. Зрештою, стартова чверть вдалася краще у Львова. Тим не менш, їх бігмен Бартоломеєв дуже швидко заробив 4 фоли. 17:13 – за підсумками першої чверті.

Ривок 6:0 на старті другої чверті повернув лідерство лучанам. Зубрицький взяв тайм-аут. В «Старого Луцька» були проблеми з реалізацією штрафних. Суперники часто фолили. Як наслідок, Бережний достроково завершив гру через 5 фолів. У гостей впевнено виглядав Швагринський, а в господарів серед кращих був також бігмен – Тіщенко. Перед великою перервою зберігалася перевага Львова у 4 очки – 34:30.

На старті третьої десятихвилинки вистачало свистків та помилок. Після перехоплення Коцька волиняни повернули лідерство. Лучани виглядали впевненіше, били данки і влучали трьохи. Перед останньою перервою мінімальна перевага була в команди Володимира Журжія 47-48.

В останній чверті, як і протягом фактично всієї гри, команди йшли нога в ногу. Втім львів‘яни краще реалізували свої шанси і здобули перемогу 65-59.