«Старий Луцьк-Університет» поступився Рівному на старті чемпіонату

Наша команда невдало розпочала поєдинок і не зуміла здійснити «камбек».

Матч для нашої команди почався невдало: 8-0  ривок від Рівного. Перші очки для лучан заробив Мусієнко, однак в «Старого Луцька-Університету» були проблеми з набраними очками. До того ж вистачало й фолів та штрафних від суперника. За десятихвилинку волиняни влучили лише 20 % кидків: 8:23 на користь Рівного.

В другій чверті  Мусієнко часто брав ініціативу на себе і це давало результати. Краще заграли й одноклубники. Третій фол отримав Коцько. Втім Володимир двічі поспіль заробив очки для «Старого Луцька». Непогано на підбиранні зіграв Дейна, який додав м’яч в кільце і заробив фол на собі. Нашій команді декілька раз поспіль вдалося відзахищатися і суттєво скоротити відставання 34:28.

Після великої перерви лучанам не вдалося наблизитися у рахунку. Рівне, як і в першій половині, більшість очок заробляло за допомогою Джойнера.  В наших хлопців не летіло здалеку. Як наслідок – лише 10 очок за чверть і суттєве відставання перед останньою чвертю 56:38.

В останній десятихвилинці виправити результат не вдалося. Лучани краще заграли в атаці, втім і команда Переверзія реалізовували свої кидки. Фінальна сирена зафіксувала перемогу суперника 82:61. Найрезультативнішим гравцем нашої команди став Антон Мусієнко (17 очок, 5 підбирань).