«Старий Луцьк-Університет» поступився «Прикарпаттю-Говерлі»

Наша команда вела в рахунку протягом більшої частини ігрового часу, але не втримала переможний результат.

На старті матчу підопічні Журжія дуже швидко записали в свій пасив 5 фолів. Початок гри був малорезультативними. 5 очок Мусієнка і «ендван» Коровякова вивели вперед лучан. Протягом десятихвилинки вистачало поспішних рішень від гравців обох команд. Чверть завершилася перевагою лучан 14:9.

За дві десятихвилинки суперники влучили лише дві «трьохи». При цьому, наша команда здалеку очок не заробляла. Друга чверть за розвитком подій на майданчику нагадувала свою попередницю. По ходу десятихвилинки «Старий Луцьк-Університет» володів перевагою у 9 очок, однак влучання Старцева встановило остаточний рахунок чверті – 27:21 на користь «Старого Луцька».

В третій чверті команди почали влучати більше. Лучани нарешті не схибили декілька дальніх кидків. Томас отримав четвертий фол. По ходу чверті наша команда володіла непоганим гандикапом, однак розгубила перевагу: 39:41 на користь «Старого Луцька-Університету».

За п’ять хвилин до кінця четвертої чверті рахунок на табло вже був рівним. Знову впала результативність, поспішні рішення провокували втрати суперників. У вирішальні хвилини матчу господарі майданчику заволоділи невеликою перевагою у грі і довели матч до перемоги 54:49. Найрезультативнішим в складі «Старого Луцька-Університету» став Мусієнко (13 очок, 4 підбирання, 3 асисти).