«Старий Луцьк-Університет» поступився лідеру чемпіонату

Дніпряни провели сильний поєдинок і не дали шансу нашій команді зачепитися за позитивний результат.

Старт матчу був за номінальними гостями. Підопічні Володимира Коваля вирвалися вперед з рахунком 10:3. Після тайм-ауту, на жаль, стримувати суперника також не вдавалося. Перевага дніпрян зростала, а волинянам дуже важко давалися набрані очки. Перша чверть зафіксувала впевнений гандикап суперника 29:9.

В другій чверті перебіг подій на майданчику особливо не змінився. Суперник домінував, збільшивши свою перевагу. При цьому, незважаючи на третій матч поспіль дніпряни досить солідно виглядали функціонально. Для прикладу, в першій половині вони заробили 14 очок у швидких відривах. Перед великою перервою рахунок на табло свідчив про суттєву перевагу лідера чемпіонату – 23:55.

Після відпочинку в лучан розпочалися проблеми з фолами. Коцько та Глушко отримали четверте персональне зауваження. Тимофєєнко вже у третій чверті відзначився «дабл даблом». В лучан роль лідера взяв на себе Мусієнко. Намагався нав’язувати боротьбу супернику і Дейна. Ця чверть в «Дніпра» була не настільки результативною, однак і «Старий Луцьк-Університет» не зміг наблизитися у рахунку – 36:70.

В останній чверті команди грали у відкритий баскетбол. Лучани намагалися скоротити відставання і це бодай трішки, але вдалося. Декілька раз свої кидки реалізував досвідчений Коровяков: Євген з досить солідним відсотком влучив свої дальні спроби. Фінальна сирена зафіксувала перемогу «Дніпра» з рахунком 62:90. Найрезультативнішим гравцем нашої команди став Коровяков (17 очок, 4 підбирання, 4 асисти).