«Старий Луцьк-Університет» поступився «Київ-Баскету»

Команда Володимира Журжія гідно виглядала на фоні іменитого суперника.

На старті матчу лучани дозволили відчути кидок Новікову: капітан киян двічі влучив здалеку і не схибив у швидкій транзиції. Володимир Журжій взяв тайм-аут. Волинянам вдалося зрівняти рахунок, двічі здалеку забив Марків, а згодом з середньої дистанції не схибив Коцько. Зрештою, Дейна вивів свою команду вперед, втім Мусієнко та Кінгсбі повернули перевагу «Київ-Баскету» 25:22.

Старт другої чверті був за лучанами. Наша команда повернула собі статус-кво. Втім Кінгсбі знову повернув лідерство столичній команді. Впевнено у гру увійшов і Кісільчук,. Команда Володимира Холопова володіла непоганою перевагою, однак «Старий Луцьк» тричі влучив дальні кидки. На велику перерву команди пішли за лідерства столичної команди 45:47.

Після великої перерви підопічні Володимира Холопова втекли у невеликий відрив. Коцько по-капітанському намагався втримати свою команду у грі. У важливий момент «ендваном» відзначився Дейна. Однак десятихвилинка у виконанні волинян вийшла не найкращою – суперник набрав вдвічі більше очок за чверть. Зрештою, 56:69 перед останньою чвертю.

В останній чверті наша команда продовжувала часто шукати щастя у дальніх спробах, однак виходило не завжди. Коровяков достроково завершив матч через перебір фолів. В четвертій чверті достатньо ігрового часу отримав юний Роман Снитюк. У підсумку, 76:86 на користь «Київ-Баскета». В складі волинян найрезультативнішим став Данило Марків (13 очок).