«Старий Луцьк-Університет» поступився «Київ-Баскету»

Лучани не змогли перемогти іменитого суперника.

Старт матчу був за господарями «баблу». Команда Дмитра Забірченка вийшла вперед. Волиняни часто загравали Томаса, пробували щастя у кидках здалеку, однак це не зовсім вдавалося. Дмитро Чайковський взяв-тайм аут і це дало свій результат: Томас здобув 4 очки поспіль а Панфілов влучив «трьоху», а згодом і двічі з середньої дистанції. Кияни багато влучали з фарби і лідирували з рахунком 17:13.

На старті другої чверті команда Забірченка збільшила свою перевагу. Кісільчук та Стародуб своїми влучаннями принесли столичній команді непогану перевагу в рахунку, яка, зрештою, перевалила за 10 очок. Глушко отримав декілька фолів на собі, втім набрані очки нашій команді давалися не просто 39:25 – перед великою перервою.

Томас і Коцько здавалося задали непоганий почин у третій чверті, однак «Київ-Баскет» влучав свої атаки. Дві «трьохи» Стародуба, набрані очки Заплотинського та Кісільчука змусили Дмитра Чайковського взяти тайм-аут. Після цього активізувався Томас, але і суперник набирав свої очки. Перед останньою чвертю трималася перевага столичних баскетболістів 62:43.

В останній чверті волиняни намагалися скоротити відставання. Тричі здалеку влучив Прозапас, декілька раз поспіль вдавалося відзахищатися. Однак «Київ-Баскет» все ж довів матч до перемоги з рахунком 76:60. Найрезультативнішим гравцем нашої команди став Кирило Панфілов (17 очок).