«Старий Луцьк-Університет» поступився чинному чемпіону України

Наша команда не зуміла зачепитися за позитивний результат.

На старті матчу результативність була не надто високою. Столична команда лідирувала передусім завдяки Сандулу, який влучав і заробляв на собі фоли. В лучан відповідав капітан Коцько.

Після «трьохи» іменинника Мусієнка Луцьк вийшов вперед. Однак суперник швидко повернув собі лідерство. На жаль, знайшов «Будівельник» ключ і проти зонного захисту лучан, вдало реалізовуючи дальні спроби – 14:25.

В другій чверті нашій команді теж непросто давалися атаки: лучани за чверть заробили всього 6 очок. У киян продовжували впевнено грати Сандул та Конєв, які збільшували відрив для підопічних Забірченка. Перед великою перервою у гостей була комфортна перевага 20:44.

Третю чверть наша команда розпочала непогано: вдалося організувати декілька результативних атак. Втім і проблем вистачало. «Будівельник» продовжував набирати очки, домінувати на підбираннях, а Коцько отримав четвертий фол. Перевага чинних чемпіонів зростала – 34:70 перед останньою чвертю.

В останній десятихвилинці суперник не дав нагоди волинянам скоротити відставання. Дюпін і Дейна влучили здалеку, дещо покращивши результативність своєї команди, втім на той момент кияни мали солідну перевагу, Сандул і Конєв записали в свій актив «дабл дабли».  Фінальна сирена зафіксувала перемогу “Будівельника” 88: 45