«Старий Луцьк-Університет» поступився «Черкаським Мавпам»

Наша команда програла господарям майданчику.

Початок матчу для нашої команди був непростим. В господарів полетіло здалеку: команда Сліпенчука влучила 5 з 8 дальніх спроб. В активі американця Далкорта вже у цій чверті було 11 очок. В лучан 4 очки поспіль заробив капітан Коцько, Глушко та Марків не схибили «трьохи». Чверть закінчилася за рахунку 25:13

8 очок на старті другої чверті від лучан змусили тренера господарів взяти тайм-аут. Згодом все було не так позитивно: декілька втрат, травма Мусієнка і перевага суперника знову перевалила за 10 очок. Тим не менш, наша команда не дозволила супернику втекти у відрив, лучани були агресивними у захисті – 38:28.

Після великої перерви «Черкаські Мавпи» грали дуже потужно, заробивши за половину чверті таку ж кількість очок як за цілу попередню десятихвилинку. Лучани за 5 хвилин поповнили свій доробок лише на 4 очки. В другій половині чверті наша команда була не набагато результативнішою – суперник збільшив свій гандикап 60:39.

На початку останньої чверті команди відповідали одна одній результативними діями. В порівнянні з вчорашнім матчем наша команда краще діяла на підбираннях, втім все одно поступилася супернику за цим показником. Тим не менш, черкащани не дозволили «Старому Луцьку-Університету» суттєво наблизитися в рахунку – 73:54. Найрезультативнішим в складі лучан став Томас (10 очок та 8 підбирань).