«Старий Луцьк-Університет» поступився «БІПі»

Лучани не зуміли перемогти одеситів на домашньому майданчику.

Перша чверть минула у рівній боротьбі.  Жваво гру розпочав Швагринський: Дмитро за короткий проміжок часу приніс своїй команді 9 очок. Господарі лідирували, але досвідчені гравці суперника вчасно активізувалися.  Зрештою, Шашков влучив здалеку і скоротив відставання своєї команди до мінімуму.

В другій десятихвилинці у лучан розпочалися суттєві проблеми в захисті. Одесити зуміли заволодіти перевагою в рахунку. Головного болю тренерам «Старого Луцька» додала і травма Євгена Коровякова. Психологічної впевненості «БІПі» додав базер Рябчука: на велику перерву команди пішли за рахунку 42:51.

В третій чверті у «Старого Луцька» розлагодилася гра і в нападі. Команді Вадима Пудзирея вдалося втекти у відрив. В одеситів дуже впевнено гру проводив досвідчений Ткаченко, декілька важливих очок своїй команді приніс і Кадигроб. Перед останньою десятихвилинкою рахунок на табло засвідчував перевагу жовто-чорних – 53-72.

В останній чверті лучани намагалися повернутися у гру, однак впевнені дії суперника не дозволили їм це зробити. 71:86 – перемога одеситів. В складі нашої команди найрезультативнішим гравцем став Швагринський ( 19 очок та 6 підбирань). Завтра «Старий Луцьк» зіграє проти «Говерли-Прикарпаття».