Старий Луцьк-Університет» переміг «Запоріжжя»

Команда Володимира Журжія здобула третю перемогу в чемпіонаті!

Старт матчу був достатньо конкурентним, команди обмінювалися результативними атаками. У «Старого Луцька-Університету» активним був Коцько, який асистував і влучав свої кидки. В суперника непогано у гру увійшли молоді Величко та Дмитренко. Жодна з команд не володіла значною перевагою у рахунку, чверть закінчилася з результатом 21:18.

Друга десятихвилинка розпочалася для господарів дуже непогано. Особливо варто відзначити чотири влучні «трьохи» від Мусієнка, завдяки яким «Старий Луцьк-Університет» мав непоганий гандикап. Однак більше суперник не дозволив господарям збільшувати перевагу: Липовцев не схибив здалеку, Морозов влучав з середньої дистанції – 35:35 перед великою перервою.

Досвідчене тріо Морозов-Сізов-Хохоник забезпечило перевагу супернику на старті третьої чверті. Луцьк відповів влучанням здалеку  Коцька та Мусієнка. Запоріжжя низку очок влучало з трьохсекундної зони, наша команда відповідала, але наздогнати у третій чверті все ж не змогла – 54:57.

Трьоочкова перевага Запоріжжя трималася і протягом левової частини четвертої чверті. В обох команд були проблеми із перебором фолів у ключових гравців. У вирішальний момент лучани таки зібралися: Томас декілька раз влучив середні кидки, а Прозапас вчасно озвався здалеку та у вирішальний момент не схибив штрафні: перемога «Старого Луцька-Університете» 74:70. Низка гравців господарів набрали понад 10 очок.