«Старий Луцьк-Університет» переміг «Прикарпаття-Говерлу» у Черкасах

Наша команда завершила «бабл» на позитивній ноті.

Суперники розпочали гру у високому темпі. Лучани частіше фолили, втім володіли невеликою перевагою у рахунку. «Говерла» відігралася, втім два дальніх влучання від Марківа та Бедлінського знову вивели вперед волинян. Та й загалом на старті матчу волиняни достатньо непогано забивали «трьохи». Стартова чверть завершилася за рахунку 20:17.

Друга чверть теж була достатньою конкурентною. Неприємною новиною для «Старого Луцька-Університету» стала травма Томаса. У порівнянні з стартом матчу дещо впала результативність. Суперник нав’язав боротьбу волинянам і саме «Прикарпаття-Говерла» пішла на велику перерву лідером 29:30.

Третя чверть в нашої команди вийшла досить добре. Дуже активним і результативним був капітан Коцько, непогано у гру увійшов Коровяков, влучав і Дюпін. Суперник суттєво вигравав підбиранням, однак наша команда краще атакувала з периметру. Перед останньою чвертю лідирував «Старий Луцьк-Університет»  – 51:47.

В останній десятихвилинці лучани грали впевнено. Вчасно здалеку влучив Прозапас, його почин підтримав і Коцько. Волиняни щільно діяли у захисті, зібрали декілька важливих підбирань. Суперник до останнього боровся за позитивний результат, однак наша команда перемогу не віддала – 72:64. Найрезультативнішим знову став капітан Коцько (22 очки