«Старий Луцьк-Університет» переміг «Політехніку-Галичину» у результативному матчі

Команди почали гру результативно, однак і помилок вистачало. В лучан виділявся новачок Кольченко, який і влучав, і асистував. Глушко заробив 6 очок, вийшовши з лави. Наша команда лідирувала за підбиранням і мала невелику перевагу у рахунку. Кольченко влучив «базер» – 24:20.

В другій чверті чимало влучали капітани: у «Старого Луцька-Університету» відзначався Коцько – у галичан Федчук. Ходов вивів вперед команду Ярослава Зубрицького. Саме суперник володів перевагою перед великою перервою 43:41.

Лучани активно почали третю чверть і повернули собі + 4: Зубрицький взяв тайм-аут. Відразу декілька гравців нашої команди були на «фолтраблі». Кольченко і Томас збільшили перевагу волинян до майже двозначної, але ближче до завершення чверті розгубили її. Перед останньою чвертю трималася чотирьохочкова перевага «Старого Луцька-Університету» – 70:66.

Початок останньої чверті був конкурентним. Мусієнко отримав 5 фол. Дуже важливі 6 очок лучанам приніс Дюпін, продовжував влучати і Кольченко. Зрештою, перевага підопічних Чайковського зросла і волиняни довели гру до перемоги – 89:96. Найрезультативнішим гравцем матчу став Кольченко (34 очок). Завтра волиняни зіграють проти Рівного.