«Старий Луцьк-Університет» не зумів взяти реванш у львів’ян

«Старий Луцьк-Університет» не зумів взяти реванш у львів’ян

На старті матчу волиняни заволоділи чотирьохочковою перевагою. Втім підопічні Зубрицького не дозволили Луцьку втекти у відрив. Ба більше, галичани вийшли вперед завдяки вдалій грі Бережного. В господарів ініціативу в свої руки брав Рудаков. Перша чверть пройшла в рівній боротьбі і завершилася мінімальною перевагою гостей 17-19.

Друга десятихвилинка краще вдалася господарям. Команда Володимира Журжія володіла ігровою перевагою. У Рудакова полетіло здалеку, а Коцько віддав відразу 8 асистів. Здавалося, нічого не віщувало біди. Першим дзвіночком став базер львів’ян, який дещо скоротив їх відставання 39:33.

Після великої перерви наша команда не була схожа сама на себе: невимушені помилки у простих ситуаціях, втрати і нереалізовані штрафні. До того ж «Старий Луцьк» дуже багато дозволяв супернику, який за десять хвилин заробив відразу 30 очок. Не так за рахунком, як за грою, наша команда суттєво віддалялася від перемоги- 55:63 перед останньою чвертю.

Завершальна десятихвилинка почалася з влучань Коцька і Коровякова: лучани скоротили відстання до 4 очок, але на більше не спромоглися. 68:82 – поразка від «Політехніки-Галичини». В складі господарів дабл-даблом відзначився Рудаков (23 очка, 10 підбирань)

Рекомендовано

Догори
Підтримати