«Старий Луцьк-Університет» не зумів перемогти «Дніпро»

Лучани без трьох травмованих гравців нав’язали боротьбу іменитому супернику, але не змогли перемогти.

Наша команда розпочала поєдинок агресивно. Як у лучан, так і у суперника вистачало втрат, втім підопічні Журжія лідирували в рахунку. Передусім, завдяки влучним «трьохам», дві з яких забив Марків. Коваль взяв тайм-аут і його команда заграла активніше: Бачурін та Колдомасов додали у загальнокомандному руху м’яча. Втім і у Луцька знайшлися свої аргументи у вигляді капітана Коцька. Чверть завершилася мінімальною перевагою «Старого Луцька» 16-15.

Друга чверть у нашої команди вийшла дещо гірше. Хоча на старті лучани збільшили свій гандикап, суперник увімкнувся і зусиллями Закурдаєва скоротив відставання у рахунку. Володимир Журжій взяв тайм-аут, але це не допомогло. Дніпряни вийшли вперед у рахунку, левову частину очок, заробивши з «фарби»: 27:32 перед великою перервою.

Третя чверть почалася для лучан погано. Наша команда заробила всього 2 очки за п’ять хвилин. Давалася взнаки і відсутність Рудакова, Панфілова та Дейни, як наслідок – обмежена ротація. «Дніпро» виглядало свіжіше і зуміли відірватися у рахунку перед останньою чвертю – 36-52.

Віддамо належне нашим хлопцям, які зуміли суттєво скоротити відставання. Низку важливих очок заробив Коровяков, йому допомагав молодий Марків, а Швагринський збирав підбирання. Втім «Дніпро» таки довело матч до перемоги – 52:66 на користь команди Володимира Коваля. Найрезультативнішим в складі волинян став Коровяков (18 очок та 5 підбирань).