«Старий Луцьк-Університет» не зміг вдруге в сезоні перемогти «Запоріжжя»

Матч для лучан розпочався непогано: Коцько влучив здалеку, інші гравці нашої команди підтримали почин капітана. Як наслідок, ривок 10-0. Втім суперник оговтався. Вдало у гру увійшов Нікітін. Зрештою, саме після його дальнього влучання Запоріжжя вийшло вперед – 21:20 на користь суперника.

В другій чверті нашій команді набрані очки давалися непросто. Суперник також влучав менше. Тим не менш, у команди Плеханова з хорошим відсотком залітали дальні спроби. Зрештою, «Запоріжжя» зуміло збільшити свою перевагу перед великою перервою – 37:30.

На старті третьої десятихвилинки волинянам вдалося зрівняти рахунок, 5 очок поспіль свої команді приніс Дюпін. Тим не менш, запоріжці дуже швидко повернули собі лідерство у рахунку завдяки «ендвану» Хохонника, влучанням Морозова та Сізова. Згодом перевага біло-зелених зросла до 10 очок – 58:48.

В останній чверті лучани намагалися організувати камбек. Варто відзначити зусилля Джексона та Коцька. Однак суперник не давав нашій команді особливих шансів, збільшивши свою перевагу до 20 очок. «Старий Луцьк-Університет» дещо скоротив відставання, але на більше наша команда не спромоглася. Як наслідок, 80:65 на користь Запоріжжя. Найрезультативнішим гравцем матчу став Джексон (20 очок, 7 підбирань та 3 асисти).