«Старий Луцьк-Університет» не зміг перемогти «Говерлу»

Наші команді не вдалося здобути позитивний результат.

Як і в матчі проти «БІПи», старт гри видався рівним. Старцев доводив, що не дарма носить звання капітана «Прикарпаття-Говерли»: Сергій здобув для гостей 6 очок поспіль. Лучани знайшли на це свої аргументи: своєму візаві відповів Коцько, а Прозапас двічі поспіль не схибив здалеку. Волиняни чимало влучали з лінії штрафних і володіли перевагою в рахунку – 22:16.

В другій десятихвилинці в команди Володимира Журжія розлагодилися дії в атаці. Суперник став у зонний захист. Протягом чверті господарі заробили всього 10 очок. Гандикап нашої команди швидко розтанув, а гості не просто зрівняли рахунок, а й забезпечили перед великою перервою комфортну різницю – 32:39.

Лучани почали поступатися супернику за підбираннями. Панфілов та Коцько набирали очки і здавалося, що ось-ось «Старий Луцьк» зуміє переломити хід гри, однак команда Євгена Мурзіна вчасно увімкнулася. Водолазський та Старцев влучали з різних дистанцій. Це дозволися «Говерлі» втримати лідерство перед останньою чвертю.

В останній десятихвилинці далися взнаки проблеми господарів з травмами. До Коровякова-молодшого в «лазареті» приєдналися Прозапас та Панфілов. Команда з Прикарпаття зуміла довести гру до перемоги: фінальна сирена зафіксувала рахунок 60:79. Найрезультативнішим гравцем волинян став Коцько (21 очко та 5 передач).