«Старий Луцьк-Університет» не зміг перемогти «Дніпро»

Команда Володимира Журжія поступилася одному з лідерів чемпіонату.

Зі старту матчу лідерство захопили дніпряни. Тим не менш, лучани намагалися не відставати. Зрештою, по чотири очки своїй команді принесли Коцько та Дейна. Згодом Тимофєєнко отримав дискваліфікаційний фол, а лучани вийшли вперед в рахунку. Однак не надовго. Суперник не просто відновив статус кво, а й забезпечив собі десятиочковий гандикап. Фінальним акордом чверті було дальнє влучання Марківа – 21:14.

На старті другої чверті суперники обмінювалися дальніми влучаннями. Перевага Дніпра зростала. Передусім, завдяки антропометрії Загреби та Сипала. У важливий момент включився Коцько, який двічі поспіль влучив з середньої дистанції. Тим не менш, за десять хвилин наша команда дозволила супернику забити аж 33 очка. На велику перерву суперники пішли за комфортної переваги дніпрян – 54:36.

Після великої перерви здалеку двічі влучив Алтухов, непогано грав і Должко. Однак суперник влучав свої кидки. Перевага Дніпра перевалила за 20 очок. Тим не менш, наша команда не вивісила «білий прапор». Навіть більше – волиняни скоротили відставання. Дальнє влучання Глушка встановили остаточний рахунок за підсумком третьої чверті 73-60.

Бедлінський влучив дві «трьохи» – Коваль взяв тайм-аут. В Дніпра декілька очок заробив Тарасенко, продовжували влучати і Загреба та Закурдаєв. У підсумку, нашій команді не вдалося зазіхнути на камбек – 96:78. Найрезультативнішим в складі лучан став Прозапас (13 очок).