«Старий Луцьк-Університет» не втримав перемогу у матчі з БК «Рівне»

Наша команда в останній чверті зуміла заволодіти перевагою у рахунку, однак все ж поступилася супернику.

Старт матчу був рівним, однак з невисокою результативністю. Жодна з команд не мало значної переваги у рахунку. Незвично мало обидва баскетбольних колективи влучали здалеку. В нашої команди активно грав капітан Коцько. Чверть завершилася на користь суперника 13-15.

На початку другої десятихвилинки «Старий Луцьк-Університет» повернув собі лідерство. При цьому, волиняни непогано боролися за підбирання. Втім Шепелев відновив статус кво для своєї команди, а Водолазський збільшив гандикап БК «Рівне». Дмитро Чайковський взяв тайм-аут, втім у суперника полетіло. Підопічні Переверзія пішли на перерву із перевагою у рахунку 29:37.

Третя чверть пройшла у рівній боротьбі. В рівнян активними були Соловйов та Джойнер, а у лучан увімкнувся Панфілов. Зрештою, наша команда зуміла скоротити відставання до 4 очок. Переверзій зреагував тайм-аутом і це дало результат. Перед останньою чвертю перевага Рівного становила все ті ж 8 очок.

Агресивний напад лучан змушував суперника часто фолити. Наші гравці виходили на лінію для виконання штрафних, однак влучали не завжди. Втім вчасно «полетіло» здалеку і волиняни повернули собі лідерство у рахунку. Тим не менш, Рівне зуміло вийти вперед завдяки влучанню Шепелєва. Наша команда, на жаль, за 14 секунд до кінця матчу не змогла реалізувати свою атаку. У підсумку, 63:65 на користь БК «Рівне». У лучан «дабл даблом» відзначився Панфілов (13 очок, 10 підбирань).