«Старий Луцьк-Університет» не втримав перемогу над «БІПою»

Лучани поступилися одеситам.

Наша команда краще розпочала матч і захопила лідерство. Одесити за 4.5 хвилин набрали лише 3 очки, лучани – втричі більше, тож Вадим Пудзирей взяв тайм-аут. В суперників ініціативу в свої руки часто брав Кабацюра. У «Старого Луцька» відразу 8 очок набрав Коцько. Чверть завершилася за рахунку 17:9.

На старті другої чверті було багато боротьби і вистачало помилок. Двічі поспіль зіграла зв’язка Алтухов-Глушко, а одесити влучали здалеку. Суперник скоротив відставання до 4 очок, однак Луцьк добре провів другу половину чверті і пішов на велику перерву за рахунку 42:29. Відзначимо, що в суперника через перебір фолів достроково гру завершив Шашков.

Одесити активніше увішли в гру після великої перерви. «БІПа» запропонувала волинянам зонний захист – наші гравці помилялися і важко набирали очки. В чорно-жовтих добре грав Агафонов. Зрештою, за результатами чверті одесити вдвічі скоротили відставання – 51:45.

На старті четвертої чверті здалеку не схибив Алтухов. Загалом, у Григорія добре «летіло» здалеку. Однак в нашої команди гра не виходила. Одесити на досвіді скорочували відставання, зрештою Агафонов вивів вперед свою команду. Зрештою, волиняни на камбек не спромоглися: 61:68 – поразка від «БІПи». В нашій команді по 17 очок заробили Алтухов та Коцько.