«Старий Луцьк-Університет» не втримав перемогу над «БІПОю»

Команда Володимира Журжія володіла перевагою, але не зуміла втримати переможний результат.

Старт матчу видався доволі активним. Лучани непогано розпочали зустріч, Томас відзначився яскравим данком, Коровяков вдало нав’язував боротьбу і влучав свої спроби. Втім одесити далеко не відпускали нашу команду, Вадим Пудзирей тримав темп активною ротацією. Зрештою, перша чверть завершилася перевагою «Старого Луцька-Університету» – 20:18.

В другій десятихвилинці команди влучали дещо менше. Одесити володіли перевагою в рахунку, втім вчасно двічі здалеку влучив Глушко, який не дозволив супернику закріпити відрив. Продовжував активно грати і Коровяков, який провів дві чверті без замін і заробив 11 очок. Тим не менш, «БІПА» знаходила і свої аргументи в атаці. Передусім, завдяки зусиллям Кампбела – 34:35 на користь суперника.

Лучани активно включилися у гру після перерви. Незважаючи на четвертий фол Коровякова та Коцька, волиняни провели декілька хороших атак. При рахунку 46:42 Вадим Пудзирей взяв тайм-аут і це дало свій результат. «БІПа» заграла активніше, американські легіонери реалізували свої спроби. Перед останньою чвертю був рівний рахунок на табло.

«Старий Луцьк-Університет» підійшов до вирішальних хвилин з перевагою у 6 очок, однак без Коцька, Коровякова та Глушка, в пасиві яких було по 5 фолів. Втім суперник не знітився: дуже вдало в останні хвилини відіграв Шашков, Рябчук та Ткаченко не схибили з лінії штрафних. Волиняни свої атаки не реалізували. Фінальна сирена зафіксувала перемогу «БІПи» 77:73.  Найрезультативнішим гравцем господарів став Стейсі Томас (15 очок).